zaloguj się   |    zarejestruj się   |   
SmodCMS

Konferencja projektu "Centrum Doskonałości BIOANIREP"

16.09.2010

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „CENTRUM DOSKONAŁOŚCI BIOANIREP – MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY NAUKI Z BIZNESEM”, która odbędzie się w dniach 27 – 28 września 2010 roku w Domu Pracy Twórczej PAN w Wierzbie.

Konferencja organizowana jest przez Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie w ramach projektu „Wyposażenie i modernizacja zintegrowanych laboratoriów naukowo-badawczych Centrum Doskonałości BIOANIREP” finansowanego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

Celem konferencji jest umożliwienie pracownikom naukowym oraz przedsiębiorcom zapoznanie się z założeniami i rezultatami projektu oraz z nowymi możliwościami naukowo-badawczymi Instytutu osiągniętymi podczas realizacji projektu, a także z ofertą naukowo-badawczą nowopowstałych specjalistycznych laboratoriów. Konferencja stworzy także możliwość nawiązania ciekawych kontaktów pomiędzy środowiskiem nauki i biznesu.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia do Pani Agnieszki Cegłowskiej (tel. 89 539 31 45, a.ceglowska@pan.olsztyn.pl).

  1. FORMULARZ ZGŁOSZENIA
  2. PLAN KONFERENCJI

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Wersja do druku
« inne aktualności